Помогите пожалуйста. В одному мішку було 60 кг цукру, а в другому 100 кг. Коли з другого мішка

взяли в 4 рази більше цукру, ніж із першого, то в першому залишилось у 2 рази більше цукру, ніж у другому. Скільки кілограмів цукру взяли з кожного мішка?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкиндер Анюта.
Ответ:

Пошаговое объяснение:

Взяли из 1 мешка = х кг
Взяли из 2 мешка = 4х кг

60 - х = 2(1 00 - 4х)
60 - х = 200 - 8х
-х + 8х = 200 - 60
7х = 140
х = 140 : 7
х = 20

Взяли из 1 мешка = (х) = 20 кг
Взяли из 2 мешка = (4х) = 4 * 20 = 80 кг

60 - 20 = 40 (кг) - стало в 1 мешке
100 - 80 = 20 (кг) - стало во 2 мешке
40 : 20 = 2 (раза) - больше стало в 1 мешке