довжына прямокутныка 11 см, а ширина — на 2 см коротша за довжыну. Обчисли перимтр та площу цього

прямокутныка​

Ответы на вопрос

Отвечает Мил Оливия.

ширина 11-2=9, периметр= (11+9)×2=40 см,

а площа 11×9= 99см

відповідь: 40см; 99см.