А) Сад квадратної форми обгороджений парканом завдовжки 136 м. Обчисли площу цього саду. б)

Довжина прямокутника 11 см, а ширина на 2 см коротша за довжину. Обчисли периметр та площу цього прямокутника. срочно нада​

Ответы на вопрос

Отвечает Сысоева Ирина.

Ответ:

Спочатку знайдемо довжину сторони квадрата, обчисливши половину довжини паркана і поділивши на 2 (так як у квадрата всі сторони однакові):

Половина довжини паркана = 136 м / 2 = 68 м

Тепер ми знаємо довжину сторони квадрата, яка дорівнює 68 м. Для обчислення площі квадрата використовуємо формулу:

Площа = сторона × сторона

Площа = 68 м × 68 м = 4624 м²

Отже, площа саду квадратної форми становить 4624 квадратних метри.

б) Периметр прямокутника та його площа:

Довжина прямокутника дорівнює 11 см, а ширина 9 см (оскільки вона на 2 см коротша за довжину).

1. Обчислення периметра:

Периметр прямокутника обчислюємо за формулою:

Периметр = 2 × (довжина + ширина)

Периметр = 2 × (11 см + 9 см) = 2 × 20 см = 40 см

2. Обчислення площі:

Площа прямокутника обчислюється за формулою:

Площа = довжина × ширина

Площа = 11 см × 9 см = 99 см²

Отже, периметр прямокутника дорівнює 40 см, а площа - 99 квадратних сантиметрів.