знайти діаметр кола якщо периметр трикутника сторонами якого є два радіус цього кола і хорда що

рівно радіусу дорівнює 48

Ответы на вопрос

Отвечает Барешева Камила.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

Образованный треугольник равностронний. а=48÷3=16- сторона треуг. и соответственно R. D=2R=2×16=32