З точки К до площини а проведено похилу КЕ завдовжки 18 см. Чому дорівнює кут між похилою КЕ і

площиною а, якщо точка К віддалена від даної площини на 9 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

30°

Пошаговое объяснение:

А - проекция точки К на плоскость α

АК⊥α ⇒ АК⊥АЕ ⇒ΔКЕА - прямоугольный

КЕ - наклонная

АЕ - проекция наклонной.

sin ∠E = AK/KE=9/18=1/2

⇒∠E=30°