У спортивному центрі є 77 м'ячів(-а). 2/7 від усіх м'ячів — це волейбольні м'ячі, а баскетбольних

на 3 більше, ніж волейбольних. Решта — футбольні м'ячі. Скільки м'ячів кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Рина.

Ответ:

В спортивном центре 22 волейбольных мяча, 25 баскетбольных и 30 футбольных

Пошаговое объяснение:

1) 77:7=11 -1/7

2) 11•2=22 -2/7 - волейбольные

3) 22+3=25 - баскетбольные

4) 77-(22+25)=77-47=30 - футбольных