ПОМОГИТЕ дріт завздовжки 350 м розрізали на дві частини на дві частини так, що одна з них виявилася

на 6 м коротшою за другу. Знайдіть довжини частин дроту​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрутдинов Ильназ.

Пошаговое объяснение:

350=x+6x

350=7x

x=350:7

x=50 (м) одна частина

6x=300(м) друга частина