Дріт завдовжки 350 м розрізали на дві частини так, що одна з нихвиявилася в 6 разів коротшою за

другу. Знайдіть довжини цих частин. (Будьте уважні у відповіді запишіть числа через один пробіл без одиниць вимірювання і розташуйте їх у порядку зростання)

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Максим.

Ответ:

50; 300

Пошаговое объяснение:

x - меньшая часть, м.

y - большая часть, м.

Система уравнений:

x+y=350

6x-y=0

x+y+6x-y=350+0

x=350/7

x=50 м - меньшая часть.

50+y=350

y=350-50

y=300 м - большая часть.