Дріт завдовжки 350 м. розрізали на дві частини так, що одна з них виявилась в 6 м. коротшою за

другу. Знайдіть їх довжини...Допоможіть розвязати, (розпишіть що і звідки взято! якщо можна)

Ответы на вопрос

Отвечает Ятманов Богдан.

350 = Х + 6Х 
350 = 7Х 
Х = 50 ( м) одна часть 
6Х = 300 ( м) вторая часть