Самостоятельная ,Розвяжiть задачу Трубу завдовжки 12 м розрізали на двічастини так, що одна з них

виявилася на3 м коротшою за другу. Знайдітьдовжини цих частин труби.Розв'яжіть рівняння8х=-40,3х+10=7Обчислити-0,8 · 1,4 + 1,4 ·(- 0,5) – 1,3 · (-1,4) - 5, 6 : (-8).​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернякова Александра.

№1 хай буде х перша частина, тоді друга частина буде х+3, тоді ми отримуємо рівняння

х+х+3=12

2х+3=12

2х=12-3

2х=9

х=4,5 м 1-ша частина, друга буде 4,5+3=7,5 м

№2

8х=-4                                         0,3х+10=7

8х÷8=-4÷8                                  0,3х=7-10

х=-0,5                                           0,3х=-3

                                                     0,3х÷0,3=-3÷0,3

                                                      х=-10

№3

-0,8×1,4+1,4×(-0,5)-1,3×(-1,4)-5,6÷(-0,8)=-0,8×1,4+1,4×(-0,5)+1,3×1,4--5,6÷(-0,8)=1,4×(-0,8-0,5+1,3)-5,6÷(-0,8)=1,4×0-5,6÷(-0,8)=0-5,6÷(-0,8) =-5,6÷(-0,8)=7