Дріт завдовжки 305 м розрізали на три частин ак, що одна з них виявилася в 3 рази довшою за друг на

60 м коротшою за третю. Знайдіть довжину кож настини дроту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Адамовский Никита.

Відповідь:

105м, 35м, 165м.

Пояснення:

Дріт завдовжки 305 м розрізали на три частин так, що одна з них виявилася в 3 рази довшою за другу та на 60 м коротшою за третю. Знайдіть довжину кож настини дроту.

Розв'язання:

Нехай друга частина дроту має довжину х м, тоді перша частина - м, а третя - (3х+60) м. Оскільки вся довжина дроту 305 м, то можна скласти рівняння:

3х+х+(3х+60)=305

7х+60=305

7х=305-60

7х=245

х=245:7

х=35

Отже, друга частина має довжину 35м, перша - 3х=3*35=105 (м), а третя: 3х+60=3*35+60=105+60=165 (м).

Відповідь: 105м, 35м, 165м.