із наступного року планується почати виробництво дронів. Згідно плану в січні планується виготовити

150 дронів, а кожного наступного місяця виробляти на 25 дронів більше, ніж попереднього. Визначте кількість таких дронів, які планується виготовити за весь рік (за 12 місяців)

Ответы на вопрос

Отвечает Фугаев Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Январь = 150 дронов

Февраль = 150 + 25 = 175 дронов

Март = 175 + 25 = 200 дронов

Апрель = 200 + 25 = 225 дронов

Май = 225 + 25 = 250 дронов

Июнь = 250 + 25 = 275 дронов

Июль = 275 + 25 = 300 дронов

Август = 300 + 25 = 325 дронов

Сентябрь = 325 + 25 = 350 дронов

Октябрь = 350 + 25 = 375 дронов

Ноябрь = 375 + 25 = 400 дронов

Декабрь = 400 + 25 = 425

150 + 175 + 200 + 225 + 250 + 275 + 300 + 325 + 350 + 375 + 400 + 425 = 3450 (дронов) - за 1 год