813. У лотереї 20 виграшних білетів і 480 білетів без виграшу. Яка ймовірність виграти в цю

лотерею,Якщо купити один білет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Войтенко Илья.

Ответ:

Яка ймовірність виграти в цю лотерею, якщо купити один білет? Відповідь: Всього є 480 + 20 = 500 білетів. Імовірність купити виграшний білет 20 становить: 20/500 = 1/25.

Отвечает Перец Ксения.

Ответ: 0,04

Благоприятные/всё=

20/500=1/25=0,04