1. У лотереї 10 виграшних квитків і 240 квитків без виграшу. Яка ймовірність виграти в цю лотерею,

купивши 1 квиток? * 2. У сім’ї троє дітей. Знайти ймовірність того, що серед них є хоча б один хлопчик * 3. Зі слова «математика» навмання вибирають одну літеру. Яка ймовірність того, що виберуть літеру «а» *

Ответы на вопрос

Отвечает Кошитар Інеса.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1. 10/250=1/25

2. Ймовірність бути дитині чи ні хлопчиком =1/2

Нехай подія А-Серед трьох дітей є хоча б один хлопчик

Подія В-Серед трьох дітей всі дівчатка

Р(А)=1-Р(В)=1-(½)³=7/8=0,875

3. Р=3/10