В місті було 140 автобусів Тролейбуси становлять 65% від кількості автобусів і 13/17 від кількості

таксі. Скільки у місті тролейбусів і таксі? Умова и решенія ! скорее дам 40балов !​

Ответы на вопрос

Отвечает Фалько Матвей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Автобусы = 140 шт

Троллейбусы = ? шт. 65% от автобусов и 13/17 от такси.

Троллейбусы = ? шт

Такси = ? шт

1) 140 * 0,65 = 91 (шт) - троллейбусов

2) 91 : 13/17 = 91 * 17/13 = 7*17/1 = 119/1 = 119 (шт) - такси