1) У місті N проїзд у маршрутному таксі коштує 1 грн, а в автобусі 75 коп. На скільки відсотків

вартість проїзду в маршрутному таксі більша від вартості проїзду в автобусі і на скільки відсотків вартість проїзду в автобусі менша від вартості проїзду в маршрутному таксі? 2) Між цифрами 2 і 3 поставте такий знак, щоб одержане число було більше від 2 і менше від 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Павловец Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

1 грн = 100 копеек

100 коп = 100%

75 коп = х %

100/75 = 100/х

х = 75 * 100 / 100

х = 7500/100

х = 75

75 копеек = 75%

100 - 75 = 25%

На 25% автобус дешевле маршрутки

75 коп = 100%

100 коп = х %

75/100 = 100/х

х = 100 * 100/ 75

х = 10000/75

х = 133. 1/3

133. 1/3 - 100 = 33. 1/3 (%)

На 33. 1/3 % маршрутка дороже автобуса

2)

2,3 - больше двух и меньше трёх