В автопарку було 120 легкових автомобілів. Вантажні автомобілі становили 65% від кількості легкових

і 13/15 від кількості автобусів . Скільки вантажівок і скільки автобусів було в автопарку

Ответы на вопрос

Отвечает Базарнова Мария.

1) 120 : 100*65=78 грузовиков

2) 78=13:15 от количества автобусов (15/15). Находим целое числопо его части: 78:13*15=90 автобусов

3) 120 +78+90=288 транспортных единиц

Ответ: 288 транспортных единиц транспортних одиниць