Основи трапеції дорівнюють 36 дм і 12 дм, а висота дорівнює 14 дм. Знайти площу трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:  336 дм².

Пошаговое объяснение:

Решение.

S=h(a+b)/2.

h=14 дм;  a=12 дм;  b=36 дм.  

S=14(12+36)/2 = 7*48=336 дм².