за три дні на базу завезли 8400 кг картоплі. першого дня завезли 3/7 усієї картоплі, другого- 43%

решти. скільки кілограмів картоплі завезли за третій день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Огалев Олег.

3/7 = 23%

1)8400×23÷100=1932-завезли в первый день

2)8400-1932=6468- остаток

3)6468×43÷100= 2781 - завезли во второй день

4)8400-(1932+2781)=4813 -завезли на третий день.