У першому бідоні молока в 3 рази більше, ніж у другому. Скільки молока в кожному бідоні, якщо разом

у двох бідонах 48 л молока. ПОМОЖІТЬ СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Телтаева Акниет.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) треба знайти скільки молока в 1 бідоні для цього треба

1) 48:3=16(л) - у другому бідоні;

2) 48-16=32(л)

Відповідь: у першому бідоні 32 літрів молока, а в другому 16 літри