Для дитячого садочка закукупили 10 кг печева по 15,2грн за 1 кг 8,5 кг цукерок по 23,7 грн за 1 кг

і 13,3 кг вафель по 17,4 грн за 1 кг . Скільки грошей витратили на всю покупку

Ответы на вопрос

Отвечает Гизова Анастасия.

Ответ:

1) 10 • 15,2 = 152( грн) - заплатили за печиво

2) 8,5 • 23,7= 201,45(грн) - заплатили за цукерки

3) 13,3 • 17,4 = 231,42(грн) - заплатили за вафлі

4) 152+201,45+231,42= 584,87 (грн ) - разом