задача. для дитячого садочку закупили 10 кг печива по 45.2 грн за 1 кг, 8.5 кг цукерок по 123 грн.

за 1 кг і 13.3 кг вафель по 57.4 грн за 1 кг. скільки грошей витратили на всю покупку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сипченко Данил.

Ответ: 2260, 9 грн.

Пошаговое объяснение:

1кг печива - 45,2 грн.

1кг цукерок - 123 грн.

1кг вафель - 57,4 грн.

Составим выражение:

45,2*10+123*8,5+57,4*13.3=2260,92 грн.

или:

1. 45,2*10=452 грн. - (за 10кг печива)

2. 123*8,5=1045,5 грн. - (за 8.5 кг цукерок)

3. 57,4*13.3=763,4 грн. - (за 13.3 кг вафель)

4. 452+1045,5+763,4=2260,9 (всего грн.)