Знайдіть різницю векторів а(3;-2; 0) і в(1;-2;4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

\displaystyle \vec a - \vec b = (a_x - b_x; a_y - b_y; a_z - b_z) = (3 - 1; (-2) - (-2); 0 - 4) = (2; 0; -4)