СКЛАДИ ВИРАЗИ.ЗАПИШИ ТА ОБЧИСЛИ ЇХ.10 і 2 суму11 і 3 різницю12 і 3 різницю11 і 2 різницю9 і 2

суму20 і 1 різницю.НА ПЕРІД ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ.......

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.
10+2=12  11-3=8   12-3=9  11-2=9   9+2=11  20-1=19