Периметр трикутника 25см.Знайдіть довжину кожної сторони трикутника,якщо перша сторона на 5см довша

від другої а третя на 7см коротша за суму перших двох

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Вячеслав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х + 5

2 сторона = х

3 сторона = (х + 5 + х)-7

Р∆ = 25 см

х+5 + х + (х+5+х)-7 = 25

х+5+х+х+5+х-7 = 25

4х = 25 - 5 - 5 + 7

4х = 22

х = 22 : 4

х = 5,5

1 сторона (х+5) = 5,5 + 5 = 10,5 см

2 сторона (х) = 5,5 см

3 сторона =(10,5+5,5)-7 = 16-7 = 9 см

10,5 + 5,5 + 9 = 25