Визнач кількість коренів квадратного рівняння: 23x2+2x+6=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Алёна.

Ответ:

23х²+2х+6=0

а=23, b=2, c=6

D=b²-4ac=2²-4×23×6=4-552=-548

D<0

корней нет