Білочки Руденька, Чорненька й Сіренька разом знайшли 7 горішків. Вони зібрали різну кількість

горішків, і кожна з них знайшла принаймні один.Руденька зібрала найменше горішків, а Чорненька — найбільше. Скількигорішків знайшла Сіренька?​

Ответы на вопрос

Отвечает Переверзев Антон.

Ответ:

2  орешка

Пошаговое объяснение:

1+2+3 = 6

6<7

1+2+4 = 7

1+3+4 = 8

8>7