1.Розв'яжи задачу Перша білочка знайшла 5 горішків ,а друга в 4 рази більше Скільки горішків

знайшли разом дві білочки?

Ответы на вопрос

Отвечает Просвиров Виталик.

Ответ:

1) 5 × 4 = 20 (горiшкiв) - знайшла 2 бiлка.

2) 20 + 5 = 25 (горiшкiв) - знайшли 2 бiлки разом.

Отвечает Nesterovich Alexa.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

1) 5×4=20 (г.) - знайшла 2 білочка

2) 20+5=25(г.) знайшли дві білочки разом

Відповідь: 25 горішків знайшди дві білочки разом.