Білочка у першій схованці знайшла 5 горішків,а у другій у 3 рази більше.скільки всього горішків

знайшла білочка?

Ответы на вопрос

Отвечает Марат Медея.
1) 5*3= 15(г)- у другій;
2)5+15= 20(Г)- разом

Отвечает Mjakshilo Nastia.
1) 5+3=8
2)5+8=13
ответ: всего белочки нашли 13 схованции