Три білочки-Руденька,Жовтенька і Сіренька збирали горішки.Руденька зібрала 38 горішків,що на 16

менше,ніж жовтенька,а сіренька на 23 горішки більше,ніж руденька.Скільки всього горішков вони зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Алексей.
38 + 16 = 54 горішки зібрала жовтенька білочка
38 + 23 = 61 горішок зібрала сіренька білочка
38 + 54 + 61 = 153 горішків зібрали три білочки разом