РОЗВ"ЯЖІТЬ ЗАДАЧУ ЗА РІВНЯННЯМ: Білочка Руденька та Жовтенька збирали горіхи, причому Руденька

зідрала у 8 разів менше, ніж Жовтенька. Тоді Жовтенька віддала Руденькій 42 своїх горіхи, після чого горіхів у білочок стало порівну. Скільки горіхів зібрала кожна білочка?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Милана.
Пусть у Рыженькой белочки было х орехов,тогда у Желтенькой белочки было 8х орехов.По условию нам известно,что Желтенькая отдала Рыженькой 42 своих ореха и у неё стало 8х-42 ореха,что стало равно орехам  Желтенькой белочки х+42 ореха.Составим уравнение: 8х-42=х+42...8х-х=42+42...7х=84...х=84:7...х=12 орехов собрала Рыженькая белочка...12*8=96 орехов собрала Желтенькая белочка                              .