Довжина 50м а ширина у 2 р Менша обчисли площу и довжину паркану


Ответы на вопрос

Отвечает Плётко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1). 50/2=25 м - ширина

2). 2*(50+25)=2*75 =150 м - периметр

3). 50*25=1250 кв. м - площадь

Отвечает Шилов Даниил.

Ответ:

Площа - 1250 м²

Пошаговое объяснение:

Довжина - 50 м

Ширина - 25 м (50/2)

Площа - 1250 м² (50*25)

Довжина нам відома, можливо ви мали на увазі периметр, тоді:

P = (25+50)*2=75*2=150 м