В магазині було 140кг картоплі. За перший день продали 2/7 усієї кількості, а за другий день 3/5

того, що залишилось. Скільки кілограмів картоплі залишилось у магазині після продажу?В магазині було 140кг картоплі. За перший день продали 2/7 усієї кількості, а за другий день 3/5 того, що залишилось. Скільки кілограмів картоплі залишилось у магазині після продажу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Губарева Катюшка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

140 * 2/7= 40 кг картоплі продали в перший день

140- 40 = 100 кг залишилось

100 *3/5= 60 кг продали в другий день

140 - 40 - 60=40 кг картоплі залишилось після продажу

Отвечает Горбачёв Михаил.

Ответ:

залишилось 40 кілограмів картоплі

Пошаговое объяснение:

1 день продали 140*2/7=40 кг

Осталось 140-40=100 кг

2 день продали 100 *3/5=60 кг

Осталось 100-60=40 кг