в магазині було 1400 кг картоплі. за перший день продали 2/7 з усієї кількості,а за другий день 3/5

того, що залишилось після першого дня. скільки кг картоплі лишись після продажу? ДАМ 30 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырев Александр.

Відповідь:

400

Покрокове пояснення:

1400/7 = 200

200×2 = 400

1400-400 = 1000

1000/5 = 200

200×3 = 600

1000-600 = 40400