після того як у магазині продали до обіду 209 кг картоплі,а після обіду -у 3 рази більше,у магазині

залишилось 164 кг картоплі.Скільки кілограмів картоплі було в магазині спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Катя.
1) 209 *3 = 627 (кг) - було продано після обіду
2) 627+164 = 791 (кг) - було спочатку в магазині
Отвечает Сатыбалды Кайрат.
1) 209 *3 = 627 (кг) - було продано посля обеда
2) 627+164 = 791 (кг) - было спочатку в магазине