В магазині було 1120кг картоплі. За перший день продали 2/7 усієї кількості, а за другий день 3/5

того, що залишилося. Скільки кілограмів картоплі залишилося у магазині після продажу?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1120 *2/7= 320 кг продали в перший день

1120- 320= 800 кг залишилось

800 * 3/5=480 кг продали другого дня

1120 - 320- 480= 320 кг картоплі залишилося у магазині після продажу

Отвечает Ашиков Райымбек.

Решение:

1) 1120× 2/7 = 320 кг

2)1120-320=800 кг

3) 800 × 3/5 = 480 кг

4)1120-320-480= 320 кг

Ответ:

320 кiлограмів картоплі залишилося у магазині після продажу.