Помогите пожалуйста, срочно, на сегодня!!!!!!!! До магазину завезли 425т картоплі, яку продали за

2 дні.Причому за перший день продали у 4 рази більше картоплі ніж на другий. Скільки продали картоплі за перший день?За 7 зошитів і 4 альбоми для малювання заплатили 7 грн 95 коп. Скільки коштує 1 зошит і альбом, якщо альбом дорожчий за зошит на 75 коп?На одному складі було в 3 рази більше телевізорів, ніж на другому складі. Після того, як з першого взяли 20 телевізорів, а на другий привезли 14 телевізорів, на обоїх складах стало порівну.Скільки телевізорів було на кожному складі спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Елизаров Михаил.

Ответ:

Задание 1

В первый день продали 340т картофеля.

Задание 2

7x+4*(x+0,75)=7,95

7x+4x+3=7,95

11x=4,95

x=0,45гр. =45 коп. стоит тетрадь

0,45+0,75=1,2 гр=1гр. 20 коп. стоит альбом

Задание 3

Пусть в первом Х,

Тогда:

Во втром 3х

Составим уравнение:

3Х-20=Х+14

2Х=34

Х=17

Значит, на одном было 17, а на другом: 3х17=51

Пошаговое объяснение:

Задание 1

425:5=85

85*4=340