Знайти діаметр кола, якщо радіус дорівнює 56мм.


Ответы на вопрос

Отвечает Демидчик Алеся.

Ответ: 1,12

Пошаговое объяснение:

d=2*r

r=56mm

d=2*r

d=2*56mm

d=1,12