У двох бідонах разом 48 л молока, причому в одному з них удвічі менше, ніж в іншому. Скільки

літрів молокав кожному бідоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Подолей Каріна.

Ответ:

Відповідь. 16 л; 32 л.

Пошаговое объяснение:

І б. - x л

} 48 л

ІІ б. - 2х л

За умовою, х + 2х - 48; х(1 + 2) = 48; 3х = 48; х = 48 : 3; х = 16 (л).

У І бідоні 16 л, у II бідоні - 2 • 16 = 32 (л)