Нужно решить задачу по математике, 6 класс. у першопу бідоні було в 5 разів більше молока, ніж у

другому. Коли з першого бідона вілили 25 літрів молока , а в другий долили ще 15 літрів, то в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Коротаева Лиза.

Ответ:

X-в 2-ому;5х-25=х+15;5х-х=15+25;4х=40;х=40/4;х=10 л-в 2-ому;10•5=50л-в 1-ому.