У першому бідоні було у 3 рази більше ніж у другому бідоні. З першого бідона продали 6 літрів

молока, в другий долили 4 літри і в обох бідонах стало порівну літрів. Скільки було в кожному бідоні спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабылкаев Арсен.

Ответ:

Я знаю

Пошаговое объяснение:

Якщо у другому бідоні було х л молока, то впершому 3х л молока, тоді таке рівняння

3х - 12 = х + 14

3х - х = 14 +12

2х = 26

х = 26 : 2 = 13л молока було у другому бідоні спочатку