Будь ласка допоможіть, терміново!!! Задачка 6 клас!!!! У двох бідонах є 70 л молока. Коли 12,5 %

молока, яке було в першому бідоні, перелили у другий, то в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

Пусть в первом х. Тогда получаем:

x-0,125x=70-x+0,125x

0,875x=70-0,875x

1,75x=70

x=40

70-x=30