У трьох цехах працює 410 робітників, причому в другому цеху на 35 робітників менше, ніж у

першому, а в третьому — в 3 рази більше, ніж у першому. Скільки робітників працює у кожному цеху? Рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Коснырев Савелий.

Ответ:

X + (x-35) + 3x = 410

5х - 35 = 410

5х = 410+35

5х = 445

Х = 445:5

х = 89 - 1 цех

89 - 35 = 54 - 2 цех

89× 3 = 264. - 3 цех