6. У трьох цехах працює 413 робітників, причому в другому цеху на 35 робітників менше, ніж у

першому, а в третьому - в 3 рази більше, ніж у першому. Скільки робітників працює в першому цеху? Яка з наведених рівнянь відповідає умові задачі, якщо через х позначено кількість робітників у першому цеху? *

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Кирилл.

a+b+c=413

b=a-35

c=3a

a+a-35+3a=413

a+a+3a=413+35

5a=448

a=448/5

a=89,6 первый цех производственная травма