Купили мішок картоплі масою 40 кг і 2 сітки цибулі, по 2 кг кожна.У скільки разів більше купили

картоплі, ніж цибулі

Ответы на вопрос

Отвечает Проскурина Яна.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

2сітки× 2 кг= 4 кг цибулі

40 ÷ 4= 10 раз

Отвечает Васильев Дима.

Ответ:

у 10 раз

Пошаговое объяснение:

2*2=4

40/4=10