СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!! Завод виконав за перший тиждень 25% місячного випуску машин, за другий – 110%

випуску машин першого тижня, за третій – 60% випуску машин перших двох тижнів, а за четвертий – останні 320 машин. Скільки машин виготовив завод за місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Бородулин Вадим.

Нехай за місяць завод виготовив х машин, тоді за перший тиждень виготовлено 0,25х машин, за другий тиждень 1,1*0,25х=0,275х машин, за третій 0,6(0,25х+0,275х)=0,315х. Маємо рівняння:

х - 0,25х - 0,275х - 0,315х = 320

0,16х = 320

х=2000

Відповідь: 2000 машин.