За перший тиждень завод виконав 7/20 місячного плану,за другий -6/20,а за третій тиждень закінчив

завдання. Яку частину плану виконав завод за третій тиждень? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 7/20+6/20= 13/20- Завод виконав за 1 і 2 тиждень

2) 1-13/20= 20/20-13/20=7/20 частина плану яку завод виконав за 3 тиждень