7. Лан прямокутної форми має площу 48 а, а його ширина дорівнює 60 м. Обчисліть периметр лану,

якщо 1а = 100м 2 . помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Якимишин Соломія.

Ответ:

1) 56а= 5600 м-

1) 5600 : 80 = 70 (м) — ширина поля.

2) Р = 2(70 + 80) = 300 (м) — периметр поля. Відповідь. Периметр поля — 300 м.

2) 48 а = 4800 м2.

1) 4800 : 150 = 32 (м) — довжина поля.

2) Р = 2(150 + 32) = 364 (м) — периметр поля. Відповідь. Периметр поля — 364 м.

Пошаговое объяснение: