Яку найбільшу кількість коробок із цукерками «Асорті» сформували , якщо використали 132 цукерки з

молочного шоколаду , а з чорного шоколаду - на 48 цукерок більше , ніж з молочного ?

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Светлана.

Ответ: 12 коробк які сформували і в кожній кробці по 11 цукерок молочного шоколаду і 15 цукерок чорного шоколаду

Пошаговое объяснение:

Знайдемо скільки чорного шоколаду

132+48= 180 цукерок

Знайдемо найбільший спідьний дільник

Розкладемо на прості множники 132  і 180

132 = 2 *2 *3 *11

180 = 2* 2 *3 *3 *5

НСД (132; 180) = 2* 2 *3 = 12

Найбільша кількість коробок яку сформували 12 і в кожній коробці по

132:12= 11 цукерок молочного шоколаду

180:12= 15 цукерок чорного шоколаду