Висота рівнобедреного трикутника дорівнює 18 см, а радіус вписаного в нього кола – 5 см. Знайдіть

площу даного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Томилко Вика.

Пошаговое объяснение:

синус х=4/5. Потом по тождеству найти косинусх=3/5. А затем разделив найти тангенсх=4/3. Тогда МС=48. Периметр=108